Co mówi nasz team?

Zdecydowałam się na pracę w Trichopartner, ponieważ cenię sobie możliwość rozwoju i zdobywania wiedzy.

Klaudia
Customer Success Specialist

Trichopartner to przede wszystkim otwarte głowy, wzajemna motywacja i determinacja w dążeniu do celu. Tutaj liczy się każdy głos.

Anita
Key Account Manager

W mojej pracy cenię sobie możliwość sprzedaży produktów, za którymi stoi wysoka jakość i wyselekcjonowane składniki.

Agata

Dzięki Trichopartner moi Klienci mogą skorzystać z jakościowych produktów. Co więcej: holistyczne podejście firmy pozwala mi rozwinąć ich biznes.

Paulina

Praca w Trichopartner to przede wszystkim relacje. Cieszę się, że mogę współpracować z inspirującymi ludźmi.

Karolina
Sales and Marketing Manager

Uwielbiam pracować z tymi ludźmi. Trichopartner to zespół wspaniałych osób, które działając razem, tworzą niezwykłą historię.

Ania
Szkoleniowiec & wykładowca

Pracowałem w wielu miejscach, ale dopiero tutaj odczułem totalny spokój. W pełni wykorzystuję tu swoje umiejętności i robię to, co lubię.

Kamil
Head of Marketing

Dlaczego warto pracować właśnie z nami?

Dokładnie przygotujemy Cię do pracy - od A do Z

Otrzymasz od nas niezbędny sprzęt do pracy, a także szczegółowe szkolenie i wsparcie doświadczonych osób. Twoje przygotowanie do pracy będzie trwało tyle, ile będziesz tego potrzebować.

Poczujesz prawdziwy komfort pracy w młodym zespole

Nasz team to nie tylko eksperci z wieloletnim doświadczeniem, ale również młode talenty! Mamy kompletnie różne charaktery i poglądy, a i tak tworzymy zgraną paczkę.

Rozwiniesz swoje umiejętności i nabędziesz nowe

Postaramy się dopasować profil Twojej pracy tak, byś czuł_a się w niej dobrze. Przeanalizujemy Twoje mocne strony i wspólnie zdecydujemy, którą ścieżką kariery będziesz podążać.

Jesteśmy otwarci i tolerancyjni - u nas nie odczujesz presji

Najbardziej chcemy, byś poczuł_a się tu jak w domu, dlatego będziemy wsłuchiwać się w Twoje potrzeby, a także docenimy wszelkie pomysły. U nas nie ma dresscode'u!

Dbamy o przyjazną atmosferę w pracy i poza nią

W naszym biurze króluje uśmiech, zrozumienie i życzliwość. Bo praca to nie tylko praca - ale również wspólne lunche, rozmowy i ploteczki (ciii...). Poza godzinami integrujemy się w centrum Warszawy!

Będziesz pracować w trybie, który Tobie odpowiada

To ty wiesz najlepiej, czego potrzebujesz i w jakich warunkach pracuje Ci się najefektywniej. Powiedz nam, czego oczekujesz, a my dostosujemy stanowisko do Twoich potrzeb.

Trichopartner zajmuje się dystrybucją kosmetyków i urządzeń do gabinetów trychologicznych, salonów beauty i klinik medycyny estetycznej. Ze względu na swoją ugruntowaną pozycję na polskim rynku jest liderem w oferowaniu rozwiązań trychologicznych. Jakość to nasze drugie imię, dlatego nieustannie szukamy nietuzinkowych talentów.

Zobacz aktywne rekrutacje

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
→ Aktywna sprzedaż kosmetyków i urządzeń trychologicznych do salonów beauty, gabinetów trychologicznych i klinik medycyny estetycznej
→ Prowadzenie spotkań z klientem B2B
→ Aktywne poszukiwanie nowych klientów i partnerów handlowych
→ Nawiązywanie nowych i utrzymywanie dotychczasowych kontaktów handlowych
→ Raportowanie wyników swojej działalności
→ Gotowość na wyjazdy służbowe w obrębie PL
→ Udział w targach i imprezach branżowych

NASZE WYMAGANIA
→ Znajomość branży beauty
→ Prawo jazdy kategorii B – warunek konieczny
→ Umiejętność organizacji pracy i samodyscyplina
→ Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
→ Doświadczenie w sprzedaży B2B minimum rok.

Client Success Specialist

→ przyjmowanie zamówień od Klientów drogą telefoniczną oraz elektroniczną,
→ generowanie dokumentów sprzedaży – faktury, paragony, dokumenty wewnętrzne
→ praca na systemie ERP oraz platformach sprzedażowych (oprogramowanie ecommerce),
→ zamawianie materiałów niezbędnych do pracy biura,
→ zarządzanie stroną internetową – aktualizacje produktów,
→ pomoc w realizacji zamówień (pakowanie, kompletowanie, konfekcjonowanie)

→ minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
→ sumienność oraz staranność
→ mile widziane doświadczenie w ekonomii i rachunkowości
→ status studenta do 26 roku życia

    Na jakie stanowisko aplikujesz?

    Jakie są Twoje oczekiwania finansowe? Podaj np. stawkę godzinową netto

    Dołącz swoje CV/list motywacyjny/referencje w pliku .pdf