O nas

Dostarczamy rozwiązania trychologiczne na każde schorzenie skóry głowy. Edukujemy i inspirujemy o trychologii.

Dostarczamy rozwiązania trychologiczne na każde schorzenie skóry głowy. Edukujemy i inspirujemy o trychologii.

LIDER NA RYNKU
-

Wyłączny dystrybutor renomowanych produktów i urządzeń trychologicznych.

SZKOLENIA
-

Zdobądź ważne umiejętności i wiedzę na szkoleniach trychologicznych.

OPIEKUNI
-

Zaopiekujemy się Tobą przed, w trakcie i po sprzedaży. Możesz na nas liczyć.

STAŁY KONTAKT
-

Tylko z nami jesteś w stałym kontakcie. Możesz do nas pisać 24h/7.

SPECJALIŚCI
-

Nasz zespół to eksperci z doświadczeniem w dziedzinie trychologii.

Włosy i skóra głowy to my.

Prowadzisz gabinet trychologiczny, klinikę medycyny estetycznej, salon beauty i myślisz o wdrożeniu usług trychologicznych? Jesteśmy producentem selektywnej marki trychologicznej Molecular Trichology. Jako jedyna firma w Polsce posiadamy wyłączność na dystrybucję renomowanych marek trychologicznych, takich jak: Nourkrin, Alcantara, Mediceuticals, Innovatis.

Zostańmy partnerami
0
przeszkolonych trychologów
0
specjalistycznych produktów
0
wyposażonych gabinetów
0
prestiżowe nagrody

Poznaj nas.

Naszą misją jest wdrażanie skutecznych rozwiązań technologicznych, które znacznie zwiększą wydajność prowadzonych terapii. Od wielu lat pod naszym okiem rozwijają się prywatne placówki trychologiczne w całej Polsce! Dostarczamy rozwiązania trychologiczne na każde schorzenie skóry głowy. Edukujemy i inspirujemy o trychologii.

#TrichoTeam

Jesteśmy zespołem kilkunastu osób, który w połączeniu działa kompleksowo, by sprostać wszelkim oczekiwaniom naszych Klientów. Poznaj te z nas, które kontaktują się z Wami najczęściej!

Martyna Pobuta

Key Account Manager

Trycholog. Psycholog. Specjalista od wypadania włosów na tle psychicznym. W Trichopartner dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Jest propagatorką dyskusji na temat zbieżności trychologii i psychologii. Martynę możesz znać z naszych szkoleń.

Napisz do Martyny

Olga Belczyk

Office Manager

To dzięki Oldze możesz się z nami kontaktować 24/7! Odpowiada na wszystkie pytania i doradza w wielu kwestiach. Nie wiesz gdzie jest Twoja przesyłka albo chcesz się upewnić, że stosujesz odpowiedni produkt? Porozmawiaj z Olgą - dowiesz się wszystkiego.

Napisz do Olgi

Karolina Ferszter

Sales and Marketing Manager

Wie wszystko na temat firmy i naszych produktów. Prowadzi szkolenia biznesowe, sprawuje pieczę nad organizacją pracy w Trichopartner. Rozumie, jak działa biznes i z przyjemnością doradza, jak sprawnie i efektywnie zacząć przygodę z trychologią.

Napisz do Karoliny

Anna Mackojć

ekspert w dziedzinie trychologii

Założycielka Instytutu Trychologii. Nieustannie śledzi najnowsze badania i publikacje naukowe. Ekspertka w dziedzinie trychologii cytowana w mass mediach. Diagnosta obrazowy i wykładowca akademicki Diagnostyki Trychologicznej w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Swoją wiedzą w zakresie trychologii dzieli się uczestnicząc w roli eksperta w kongresach branżowych, medycznych oraz kosmetologicznych.

Przez ostatnie dwa lata pracowała nad recepturami autorskiej marki Molecular Trichology i opracowała wyjątkowe preparaty wspierające zdrowe włosy. Suplement diety Alpha natychmiastowo został wyróżniony prestiżową nagrodą Innowacji LNE, gdzie o zwycięstwie zadecydowali eksperci z Francji i Polski.

  Szybki kontakt

  Posłuż się tym formularzem, żeby szybko wysłać do nas wiadomość.

  Tu jesteśmy!

  TWÓJ KOSZYK
  • No products in the cart.
  0

  Newsletter

  Dołącz do naszej społeczności!

  Edukujemy, pomagamy i dyskutujemy. Wszystko o trychologii, włosach i skórze głowy.

  Facebook Instagram LinkedIn